top of page

Фестиваль Odesa Photo Days


Міжнародний фестиваль Odesa Photo Days започатковує традицію підтримки молодих талантів і вдруге проводить конкурс для молодих фотографів Future Photo Days.

Минулого року ми отримали 54 заявки з 30 міст і містечок України! 13 найкращих серій були представлені на вечірньому фотопоказі в рамках основної програми на фестивалі в Одесі. Три серії зацікавили наших іноземних колег, і роботи молодих фотографів були представлені на міжнародній фотовиставці Busan Photo Festival у Південній Кореї.

Як і минулого року, обрані серії Future Photo Days 2019 будуть показані під час вечірніх фотопоказів одеського фотофестивалю, де їх побачать професійні фотографи та куратори з різних країн.

Умови участі:

вік учасників 15-17 років тема вільна приймаються лише серії робіт* до 10 фотографій (мінімум 2 фото) приймається лише одна серія від одного автора фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон технічні вимоги до фотографій: формат JPG, 300 dpi, горизонтальні фотографії — 2000 px довга сторона, вертикальні — 1500 px довга сторона роботи можуть бути надіслані автором або батьками за згоди автора Заповнюйте анкету і відправляйте фотографії на пошту thephotodays@gmail.com з темою листа «Future_Прізвище_Ім’я_місто_вік» до 1 березня 2019.

*Серія робіт — це фотографії, які об’єднані спільною темою або історією. Підкреслити єдність робіт також можна формою, кольором або технічним виконанням. Фотографії можуть бути виконані в будь-якому жанрі (репортаж, студія, натюрморт тощо).

У випадку питань, пишіть нам — thephotodays@gmail.com (вказуйте в темі листа — Future).

Важливо — батьки та дорослі, підтримайте, поширюйте та долучайтесь!25 переглядів

Comments


bottom of page