• Admin

НАЙКРАЩЕ ПРО ЗАЛІЗНИЦЮ ВІД ВИРОБНИЧНИКІВ


Шановні студенти Львівської філії, Львівського коледжу транспортної інфраструктури, учні Львівського міжрегіонального вищого професійно-технічного училища залізничного транспорту, учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Невблаганно наближається той час, коли ви покинете стіни рідного навчального закладу і перед вами постане питання вибору місця роботи або подальшого навчання.

Залізнична галузь у теперішній час відчуває гостру потребу у висококваліфікованих спеціалістах - залізничниках.

У зв’язку з цим ми запрошуємо вас на зустріч з представниками провідних підприємств, комерційних фірм та організацій, діяльність яких пов’язана з залізничним транспортом під гаслом:

«НАЙКРАЩЕ ПРО ЗАЛІЗНИЦЮ ВІД ВИРОБНИЧНИКІВ».

Зустріч відбудеться 09.11.2017 року о 13 год 00 хв на базі Львівської філії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. У рамках зустрічі представники провідних підприємств, комерційних фірм та організацій, діяльність яких пов’язана з залізничним транспортом виступлять з короткими доповідями про діяльність їхніх організацій, потребу у працівниках, умови прийому на роботу та рівень оплати праці.

У процесі зустрічі буде організована виставка зразків продукції та матеріалів рекламного та інформаційного характеру, продемонстровані відеоролики та презентації.

З повагою,

директор Львівської філії ДНУЗТ Я.В. Болжеларський

директор Львівського коледжу

транспортної інфраструктури ДНУЗТ С.В. Гревцов

в.о. директора Львівського міжрегіонального

вищого професійно-технічного училища

залізничного транспорту В.Т. Шишка


5 перегляд

© 2016 ЛКТІ ДНУЗТ   Розробка сайту: Gilleraft

© 2016 ЛКТІ ДНУЗТ   Розробка сайту: Gilleraft

Rainman