top of page

Науковці та практики обговорили проблеми транспорту

На запрошення Casimir Pulasky in Radom, в. о. директора ЛФКТІ НУ ЛП Іван Груник взяв участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародна транспортна інфраструктура, індустріальні центри та корпоративна логістика». Захід відбувся 1-2 червня на базі Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків), за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства інфраструктури України, Транспортної академії України, АТ «Українська залізниця» за участю Інституту економіки промисловості НАН України, Conservatoire national des arts et métiers, Technological and Humanitarian University named after, націленої на об'єднання підприємств в умовах нових форм власності.


Учасники конференції обговорили такі теми:

1. Розвиток індустріальних центрів в умовах глобалізації.

2. Міжнародна та національна транспортна інфраструктура.

3. Логістичні технології на підприємствах транспорту і промисловості.

4. Менеджмент і маркетинг на транспорті.

5. Інформаційні технології, штучний інтелект.

6. Управління соціально-економічними системами в умовах неоіндустріалізації та глобалізації (людина, технології, економіка).


У конференції взяли участь провідні зарубіжні та вітчизняні науковці, представники залізниць, установ та підприємств транспорту і промисловості. Захід вкотре засвідчив, що об’єднана робота науковців та практиків сприяє вдосконаленню та розвитку галузі транспорту.

Учасники конференції ухвалили резолюції та пропозиції щодо вирішення проблем, що склалися у галузі транспорту. Сформовані пропозиції та резолюції направили Прем'єр-міністру, в Міністерство інфраструктури, АТ «Укрзалізниця» та підприємствам транспорту і промисловості.16 переглядів

Comments


bottom of page