top of page

Рада директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області25 листопада 2016 року відбулося пленарне засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІр.а. Львівської області в приміщенні Львівського коледжу транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна за наступним порядком денним: 1. Про організацію навчально-виховного процесу та працевлаштування випускників у Львівському коледжі транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна Гревцов С.В. директор Львівського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ імені академіка В.Лазаряна

2. Роль і місце коледжів і технікумів в системі освіти. Дадак Р.М. голова Ради директорів, директор Технологічного коледжу ДВНЗ «НЛТУ України» 3. Про умови прийому до навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у 2017 році Дадак Р.М. голова Ради директорів, директор Технологічного коледжу ДВНЗ «НЛТУ України» 4. Щодо ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти викладених на громадське обговорення Брегін М.Г. заступник голови Ради директорів, директор Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка» 5. Про останні нормативні документи Міністерства освіти і науки України та використання їх в роботі ВНЗ І-ІІр.а. Львівської області Дадак Р.М. голова Ради директорів, директор Технологічного коледжу ДВНЗ «НЛТУ України»

Члени Ради директорів вшанували хвилиною мовчання пам'ять про Антоника Михайла Стефановича – члена президії Ради директорів, директора Львівського поліграфічного коледжу УАД, який відійшов у вічність. Голова Ради директорів – Дадак Роман Михайлович, привітав з відкриттям бакалаврату у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» за спеціальністю 185. Нафтогазова інженерія та технології (Газонафтопроводи та газонафтосховища) директора - Баб’яка Мирона Михайловича. На пленарному засідання відбулося дообрання членів Президії Ради директорів. У члени Президії Ради директорів увійшли: Кузьмінський Павло Йосифович – директор Медичного коледжу ЛНМУ ім.Д.Гаицького Охрім Андрій Романович – директор Львівського музичного училища ім.С.Людкевича Іванець Людмила Володимирівна – директор Львівського техніко-економічного коледжу НУ «Львівська політехніка» Методист Ради директорів – Тарасюк Ірина Володимирівна повідомила про Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» 25-27 жовтня 2016р, а також нагадала присутнім про можливість долучення викладачів та студентів коледжів і технікумів до всеукраїнського онлайн-простору для вивчення англійської мови «Lingva. Skills». Також розповіла про пропозицію-запрошення від громадської організації «Жіночий клуб «Левиці» щодо проведення безкоштовних тренінгів у коледжах і технікумах Львівської області для дівчат на тему «Анатомія омріяного життя жінки». Такі тренінги вже пройшли у Львівському коледжі легкої промисловості КНУТД та Львівському коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ. Директори обговорили питання атестації керівних кадрів, а також форму дипломів, які повинні видаватись студентам у 2017 році та ряд інших актуальних проблем.

141 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page