top of page

Чорнобиль не має минулого часу

Груник І.С.: Сьогодні Україна та світ згадують День Чорнобильської трагедії - найсерйознішої і найгіршої аварії в ядерній історії людства, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Це найстрашніша техногенна катастрофа, яка вплинула на багатьох людей. 

Злочинна радянська влада замовчувала масштаби трагедії, і 1 травня цього ж року в усіх містах і селах України пройшли «святкові» демонстрації до дня «трудящих».  Лише під натиском світових лідерів почали проводитися заходи для збереження життя і здоров'я населення.

Ми не маємо права забути тих, хто боровся з наслідками вибуху атомного реактора, і про саму трагедію, щоб не повторилося..

 

  Чорнобиль не має минулого часу... Під такою назвою відбулася година спілкування у Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури НУ «Львівська політехніка», яку організував і провів керівник академічної групи Шидловський Роман Михайлович зі студентами груп 3Т-85, 1Т-91, 1А/Б.

Студенти Дмитро Ткачук та Назарій Отченаш (гр. 3Т-85),  Аліна Грищенко та Юлія Шляхетка (гр. 1Б-62), Ярослав Кас’яненко (гр. 1Т-91), Богдан Юсипович (гр. 1Т-92) розповіли про міста Чорнобиль і Прип’ять, про історію побудови Чорнобильської АЕС, про події, що послідували після вибуху 4-го реактора Чорнобильської АЕС, змінили хід розвитку земної цивілізації, перекроїли карту планети і життя мільярдів людей.

Студентки Анна Берездецька та Андріана Кузик (гр. 1Б-62) щемливою піснею ще раз нагадали, що Чорнобиль - це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять.

Це наш нестерпний біль…
7 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page