top of page

Мирного неба та плідної творчої праці на благо нашої рідної України !💙💛


Шановні викладачі та працівники коледжу! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Українським Днем Вчителя!


Ваша професія – одна з найблагородніших, що об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і самопожертви. Саме Ви, прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредом. Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант педагога, любов до студентства, бо здійснюючи зв’язок часів, продовжуєтесь у своїх студентах.

Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання. В умовах непростого сьогодення, коли наша Україна виборює своє європейське майбутнє, захищаючись від російського агресора, Ваш фронт у начальному закладі для підготовки майбутніх фахівців, патріотів своєї Батьківщини, бо саме тут і зараз кується майбутнє УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ. Незважаючи ні на що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно. Завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті студента, даруючи тепло свого серця, скарби своїх знань.

Понад пів століття наші педагогічні працівники коледжу готують тисячі висококваліфікованих фахівців, які роблять гідний внесок у розвиток, зміцнення і процвітання нашої держави. Серед них – керівники об’єднань, відомств, товариств, бізнесмени, підприємці, педагоги, науковці. У кожного із випускників вкладена велика праця педагогічного колективу та усіх працівників коледжу. Низький уклін Вам, колеги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками у житті. Хай слово Викладач, Учитель буде завжди святим і чистим на Землі. Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!


З повагою в.о.директора коледжу Іван ГРУНИК60 переглядів

Comments


bottom of page