top of page

З Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

Груник І. С.: 11 лютого святкують Міжнародний день жінок і дівчат у науці – свято, яке в Україні і у всьому світі відзначають, починаючи з 2015 року згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.         

Жінка в науці - це величина. Її талант, інтелект і краса викликають захоплення. А вишуканий жіночий розум дає можливості відкривати неперевершені грані. З давніх часів відомі жінки, які займалися наукою та були добре освіченими для свого часу. Більшість із них тоді присвячували життя гуманітарним сферам, філософії та медицині.

 

Потрібно розуміти, що завдяки жінкам у світі з’явилося чимало важливих винаходів. Нині вони складають не менше третини всіх науковців планети. Саме тому за ініціативи ООН було створено це свято.  

 В Україні серед науковців – 45% жінок. Україна займає 12 місце за кількістю жінок-вчених в рейтингу серед 41 країни світу. Українки успішно працюють у різних галузях наук. 

Вітаємо усіх науковиць! Ваш внесок у розвиток науки є невимірним, а ваші досягнення – вражаючими. Нехай кожен день буде для вас новим кроком в освоєнні знань та досягненні нових вершин. Бажаємо вам невичерпного джерела натхнення, наукових відкриттів та безмежного успіху!

 Спільно ми будуємо майбутнє нашої держави, яка гордо звучить Україна!8 переглядів

Comments


bottom of page