top of page

Щоб рік навчальний був вдалим та мирним

Першого вересня у ЛФКТІ НУ ЛП традиційно відзначали День знань. Святкового настрою додавала чудова сонячна погода. Цього разу на урочистий захід на подвір’ї коледжу зібралися студенти першого курсу та їхні рідні. Зі знаменною подією їх привітали керівництво та викладачі коледжу, а також отець Тарас із храму святої Софії.

Багато теплих слів було сказано під час цього заходу. Зокрема, в.о. директора ЛФКТІ НУ ЛП Іван Груник привітав першокурсників та подякував за правильне рішення приєднатися до родини нашого коледжу. А також закликав пом’янути хвилиною мовчання загиблих на російсько-українській війні наших захисників. Іван Степанович наголосив, що скільки людина має знань, стільки вона може зробити. І у коледжі студенти дізнаються багато нового та корисного.

Отець Тарас благословив студентів та викладачів на новий навчальний 2023/24 рік, щоб був він вдалим та мирним. А фахівець із цивільного захисту Володимир Гульоватий розповів про заходи безпеки у коледжі, яким приділяють велику увагу.

Після завершення урочистості першокурсники розійшлись по аудиторіях, де відбулось перше ознайомче заняття з керівниками академічних груп.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора


79 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page