top of page

Щоб життя та праця були безпечними

Двадцять восьмого квітня відзначаємо Всесвітній день охорони праці. Напередодні, з цієї нагоди у ЛФКТІ НУ ЛП відбувся захід для ознайомлення майбутніх працівників залізниці із основами охорони праці. Організувала та провела його викладачка основ охорони праці Оксана Павлова. Також була запрошена кваліфікована інструкторка із надання першої домедичної допомоги ГО «Курси першої допомоги» Олена Горчак.

У заході взяли участь студенти груп 2Т-90, 2Т-86 і 3Р-101, а також викладачки коледжу Наталя Загалюк і Наталя Фечан. Оксана Павлова розповіла про засади безпеки та охорони праці на колії. А також якими законами регламентується охорона праці та можливі нововведення у цій галузі.

Інструкторка Олена Горчак доступно та цікаво розповіла про заходи з надання першої домедичної допомоги, зокрема, використання дефібрилятора, турнікетів та підручних засобів для усунення кровотеч. А також продемонструвала реанімаційні заходи на манекені, залучаючи студентів. Вона спростовувала різноманітні міфи щодо надання першої домедичної допомоги потопельникам, особами, ураженими струмом та особам із судомами. Відповіла на численні питання.

На завершення, студенти приміряли кілька зразків спецодягу. Лекція була дуже цікавою і сподобалася аудиторії. Єдине побажання, щоб усі ці знання студентам не довелося використовувати на практиці і їхні життя та трудова діяльність завжди були безпечними.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора13 переглядів

Comments


bottom of page