top of page

Щоб бути готовими до надзвичайних ситуацій

Чотирнадцятого травня, згідно з планом, затвердженим в. о. директора ЛФКТІ НУ ЛП Іваном Груником, у нашому коледжі було проведено об’єктове тренування з цивільного захисту. Керівник тренування – Іван Груник, а керівник штабу – фахівець з цивільного захисту Володимир Гульоватий.

Іван Степанович закликав усіх учасників поставитись до тренування з максимальною відповідальністю і нагадав про запроваджені у коледжі заходи безпеки для відновлення очного навчання. Адже живемо під час війни і можливі різноманітні загрози.

Першою надзвичайною ситуацією було анонімне замінування ЛФКТІ НУ ЛП з евакуацією усіх студентів та працівників у безпечне місце – майданчик біля навчального корпусу. Після цього – дії під час штормового попередження, урагану і пожежі. На подвір’ї коледжу було організовано імпровізовану «пожежу», у гасінні якої взяли участь студенти, отримавши практичні навички. Медсестра коледжу Наталія Василівна продемонструвала нову медичну аптечку натівського зразка і надала першу медичну допомогу.

Після цього студенти повернулись до аудиторій, але невдовзі було оголошено навчальну повітряну тривогу і усі організовано прибули до укриття. Тут студентів порахували і довели відповідний алгоритм дій. Укриття коледжу відповідає вимогам ДСНС – воно укомплектоване необхідними медикаментами, питною водою, туалетом, вікна закриті мішками з піском. Володимир Гульоватий ще раз нагадав студентам і працівникам коледжу, щоб не нехтували повітряною тривогою.

Тренування пройшло успішно.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора25 переглядів

Comentarios


bottom of page