top of page

Ще одна сітка – ще один крок до Перемоги

Оновлено: 10 бер. 2023 р.

Шістнадцятого січня ентузіасти нашого коледжу закінчили виготовлення чергової камуфляжної сітки для потреб фронту. За три дні вони виконали замовлення розміром 10 на 3 м. Загалом, участь у виготовленні маскувальної сітки взяли близько 20 осіб. А найактивнішими були такі викладачі ЛФКТІ НУ "Львівська політехніка": Оксана Піскорська з племінником Миколою, Назар Санницький зі своїми дітьми Матвієм та Олею, Максим Сільник, Ірина Нурхаметова, Людмила Барбуляк, Романа Голуб, Софія Стельмах, Руслан Семчук, Ольга Сеник, Тетяна Біла, Надія Матвіїв, Андрій Горбатий, Марія Сидяк, Олена Бурдик і Тарас Мальчицький. Гідна подиву робота Матвія та Олі Санницьких, які працювали на рівні з дорослими.

– Хочу також подякувати за людяність, уміння підтримати, підбадьорити і похвалити в. о. директора коледжу Іванові Грунику, – додає Оксана Піскорська.

Серед іншого, влітку минулого року колектив коледжу власним коштом придбав автомобіль для колеги по роботі, який зараз захищає Батьківщину. А також регулярно відсилає на передову продукти, смаколики, оргтехніку та речі першої необхідності.

Коледж опікується і родиною героїчно загиблого викладача спецдисциплін Андрія Лазоріва, у якого залишилося двоє неповнолітніх дітей.

Чимало камуфляжних сіток сплела і викладачка охорони праці Мар’яна Гуріна, але ось вже пів року вона активно займається виготовленням окопних свічок для наших воїнів на передовій. Своєрідно продовжуючи охороняти і їхню ратну працю. Якщо спочатку ще рахувала перші сотні своєї продукції, то згодом припинила, адже буває, що за день може виготовити близько 70 свічок… А складаються вони з трьох основних компонентів – жерстяних банок, гофрованого картону і парафіну. І горять годинами, даруючи світло і тепло.

Тож крокуймо до Перемоги!

Ігор ПАРФЕНЮК


25 переглядів

コメント


bottom of page