top of page

Хай буде небо безхмарним…

Двадцять першого травня у Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури НУ «Львівська політехніка» було проведено об’єктове тренування з цивільного захисту. Захід відбувся згідно з планом, затвердженим директором ЛФКТІ НУ ЛП Іваном Груником. Керівник тренування – Іван Груник, а керівник штабу – фахівець з цивільного захисту Володимир Гульоватий.

   На початку тренування Іван Степанович закликав усіх учасників поставитись до заходу з максимальною відповідальністю, адже живемо у воєнний час, тому можливі різноманітні загрози. А також нагадав про запроваджені заходи безпеки, які дозволяють проводити заняття у коледжі очно. А Володимир Гульоватий ознайомив присутніх із планом тренування.

   Першою надзвичайною ситуацією було анонімне мінування коледжу з евакуацією студентів та працівників у безпечне місце – майданчик біля навчального корпусу. Далі – дії під час штормового попередження, урагану і пожежі. На подвір’ї коледжу було організовано імпровізовану «пожежу», у гасінні якої взяли участь викладачі та студенти, отримавши практичні навички.

   Медсестра коледжу Наталія Слав’як спочатку продемонструвала відеоролик з надання першої медичної допомоги, а пізніше залучила студентів та завідувача відділенням Руслана Семчука до практичних занять. А вихователька гуртожитку №1 Ярина Боброва провела презентацію із мінно-вибухових пристроїв та поводження з ними.

   Завершилося тренування підбиттям підсумків. Цього дня небо над Львовом було мирно-безхмарним, тож хай і далі воно лишається таким, а цивільна оборона підвищує свій професіоналізм лише у супроводі навчальних тривог…

 

Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора243 перегляди

Commentaires


bottom of page