top of page

Свято вишуканих страв та благодійності

Тридцять першого жовтня погода у Львові була похмурою, проте це анітрохи не зашкодило гарному настрою учасників благодійного ярмарку на підтримку українського війська, який відбувався на подвір’ї Львівського фахового коледжу транспортної інфраструктури НУ «Львівська політехніка». Цей захід проходив у рамках тижня відділення «Тяговий рухомий склад» та напередодні Дня залізничника.

У ярмарку взяли участь чимало осіб з ЛФКТІ, а серед покупців були і студенти сусіднього фахового коледжу декоративного і ужиткового мистецтва. Усю продукцію виготовили працівники ЛФКТІ та члени їхніх родин. Страви були настільки смачні, що досить швидко зникли з прилавків, а покупці лишили взамін майже 10 000 грн.

– Усі отримані кошти ми передамо у благодійні фонди або Сергія Притули, або «Повернись живим» і відзвітуємо, – каже завідувач відділенням «Тяговий рухомий склад» Руслан Семчук. – До нашого заходу долучилися також викладачі відділень «Управління процесами перевезень» та «Автоматика, телемеханіка і зв’язок», за що ми їм дуже вдячні. Учасники готували смачні смаколики, борщ, піцу, узвар, різноманітні прикраси тощо. Кожен допомагав чим міг і вийшло гарне свято. А наші студенти відчули, що таке благодійність, навіть невеликою сумою у 5, 10 чи 20 грн. Тож ми раді, що і наші студенти сьогодні були активними, допомагали і смакували.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора

16 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page