top of page

Різнокольоровий тиждень

У Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури НУ «Львівська політехніка» завершився тиждень відділення «Управління процесами перевезень». І був він насичений подіями. Зокрема, наші руховики усі 5 днів забарвили у кольори залізничних світлофорів – білий, синій, жовтий, зелений і червоний. У кожен з цих днів викладачі та студенти мали одяг відповідних кольорів, а також пригощали усіх цукерками з обгортками аналогічного забарвлення. А ще це був тиждень толерантності, тож ці події поєднали у сценарії.

– У перші два дні наші студентки брали бліц-інтерв’ю у викладачів коледжу, які потім дотепно використали у відео-привітанні у День студента, – розповідає викладачка Галина Марчишин. – Третій день у нас був присвячений охороні праці – викладачка Оксана Павлова запросила в коледж інструкторів з домедичної підготовки. У четвер наша викладачка Наталя Попович їздила зі студентами на екскурсію у Львівську дирекцію залізничних перевезень.

А завершальний день тижня відділення збігся із Днем студента, тож святкування було найбільш масштабним! Але про це у наступному матеріалі.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора та організаторів свята26 переглядів

Comments


bottom of page