top of page

РЕСУРСИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ


Загальнонаціональний карантин розпочався – всі навчальні заклади України переходять до дистанційного навчання. Щоб провести наступні три тижні з користю та інтелектуальним задоволенням, ми пропонуємо вам добірку найкращих безкоштовних навчальних сайтів світу. Підтягнути шкільні предмети з найкращими викладачами світу, пройти курс Нобелівського лауреата чи нарешті прокачати англійську з Гарвардом? Варто лише побажати - у вашому розпорядженні тисячі онлайн-курсів і дюжина спеціалізованих навчальних сервісів!


ОНЛАЙН-КУРСИ


Coursera – найбільша в світі платформа онлайн-навчання, що пропонує своїм 35 мільйонам слухачів майже 4 000 курсів. Навчальний контент тут розміщують такі провідні навчальні заклади світу як Єльський та Пенсільванський університети, а також такі топ-компанії як Google та IBM. Платформа пропонує своїм слухачам онлайн-курси з різних дисциплін: від курсів для старшокласників і студентів, до бізнесу та психології. Легше сказати, курсів на яку тему тут немає. Деякі курси мають українські субтитри.


edX – тут ви знайдете безкоштовні онлайн-курси Гарварду, Стенфорду, найкращого політехнічного університету в світі MIT та багатьох інших. Програмування, іноземні мови, підприємництво, медицина і багато-багато іншого – обирайте, чого ваша душа забажає. А ще це платформа найбільш багата на курси Нобелівських лауреатів. Можете взяти курси з астрофізики Брайана Шмітда (Brian Schmidt). А можете вивчати економіку разом з лауреатом премії пам’яті Альфреда Нобеля Абхіджитом Банерджі (Abhijit Banerjee).


КАТАЛОГИ ОНЛАЙН-КУРСІВ


Але як обрати найкращі курси? Якщо ще декілька років тому слухачі уважно слідкували за рідкісними анонсами нових курсів на провідних світових платформах навчання, то зараз головною проблемою стало обрати курс з багатьох тисяч наявних варіантів. На допомогу приходять агрегатори масових онлайн-курсів: зручні каталоги з великою кількістю вбудованих функцій. Найкращими з них є Coursetalk та Class-central. В кожному з агрегаторів ви можете порпатися у єдиному великому каталозі різноманітних онлайн-курсів від десятків різних пратформ. Тепер не потрібно витрачати час на те, щоб знайти цікаві вам курси на різних сайтах. Агрегатори публікують рейтинги онлайн-курсів та відгуки слухачів: надзвичайно зручний інструмент для вибору справді якісного контенту. Крім того агрегатори дозволяють легко знаходити онлайн-курси за певною темою, датою початку, мовою викладання та іншими параметрами.


📌 Перелік найцікавіших освітніх онлайн-платформ для викладачів та студентів, щоб навчатися вдома 💻📱🖥.

🔺Математика та українська мова:

🔻Математика:


🔺Інформатика:


🔻Уроки з різних предметів:


🔺Ресурс електронних книг з 3D-сценами, освітніми відео та завданнями:


🔻Журнал про науку:


🔺Електронні підручники:


🔻Математика, хімія, фізика, біологія, економіка:

https://www.khanacademy.org/(англомовний)


🔺Усе, що стосується Steam-освіти:

https://okgosandbox.org/lessons(англомовний)


🔻Підбірка різноманітних проектів:

https://diy.org/(англомовний)

https://www.ixl.com/(англомовний)


🔺Корисні ролики для навчання:

https://www.youtube.com/education(англомовний)


ІНШІ СЕРВІСИ


53 перегляди

Comments


bottom of page