top of page

Пам'ять єднає покоління..

Груник І. С.: 8 травня відзначається День пам’яті та примирення, встановлений Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» для вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни. Україна спільно з європейськими країнами відзначає перемогу у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв тоталітарного режиму.

Ми маємо пам’ятати, що Друга світова війна розпочалася внаслідок домовленостей між двома жахливими режимами: нацистським у Німеччині й комуністичним в СРСР. У 1939–1945 роках обидва тоталітарні режими вчинили на українській землі численні злочини проти людяності, геноцид, внаслідок чого український та інші народи, що жили в межах території сучасної України, зазнали величезних втрат.

З 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті.

День пам’яті та примирення вшановуємо в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російського агресора та політично-військового керівництва РФ.

Як і в Другій світовій війні, так і від 2014 року українці зі зброєю в руках захищають свободу, цивілізованість, демократію та європейський вибір України!

Ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє!

Слава Україні!

Героям слава!9 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page