top of page
  • parfenyuklz63

Освітяни підбили підсумки року

Оновлено: 10 бер.

Двадцять сьомого грудня колектив ЛФКТІ НУ "Львівська політехніка" зібрався на педраду за підсумками 2022 року. На порядку денному була низка питань, а саме: про затвердження положень у зв’язку з реорганізацією коледжу, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, стан пожежної безпеки та адаптацію першокурсників до умов навчання у коледжі.

Розпочинаючи нараду, в. о. директора коледжу Іван Груник представив свого нового заступника з господарської роботи Богдана Яворського. Який раніше працював на різних посадах на Львівській залізниці.

А також Іван Степанович нагородив чимало студентів та викладачів. Зокрема, диплом другого ступеня від Львівської обласної військової адміністрації за перемогу у другому обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фаху і передвищої освіти отримала Соломія Жук. За активну участь в організації цього конкурсу отримали подяки заступник директора коледжу із навчальної роботи Роман Венгер, заступниця директора з виховної роботи Анна Жукова, голови циклових комісій Оксана Макута, Ярослав Якубовський, Назар Санницький, заввідділенням Руслан Семчук, а також викладачі Софія Стельмах, Оксана Піскорська, Мар’яна Кілович, Галина Марчишин та Ірина Онищук.

Відповідні сертифікати були вручені також учасникам XIV Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Сучасні транспортні технології» Роману Венгеру, Анні Жуковій, Ярославу Якубовському, Володимиру Яворському, Руслану Семчуку та Володимиру Прокуді. Сертифікат учасника конференції отримав і Іван Груник.

Подяку за багаторічну сумлінну працю, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління Іван Степанович вручив своїй заступниці Анні Жуковій.

У своїй звітній доповіді Іван Груник розповів про досягнення, проблеми та плани коледжу. Рік, що минає, став для закладу багато у чому переламним, відкрилися нові перспективи, які реалізуватимуться вже у 2023 році.

А на завершення Іван Степанович колоритно привітав присутніх із прийдешніми новорічними та різдвяними святами та подякував за сумлінну працю.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора
39 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page