top of page

Освітяни підбили підсумки року

Оновлено: 10 бер. 2023 р.

Двадцять сьомого грудня колектив ЛФКТІ НУ "Львівська політехніка" зібрався на педраду за підсумками 2022 року. На порядку денному була низка питань, а саме: про затвердження положень у зв’язку з реорганізацією коледжу, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, стан пожежної безпеки та адаптацію першокурсників до умов навчання у коледжі.

Розпочинаючи нараду, в. о. директора коледжу Іван Груник представив свого нового заступника з господарської роботи Богдана Яворського. Який раніше працював на різних посадах на Львівській залізниці.

А також Іван Степанович нагородив чимало студентів та викладачів. Зокрема, диплом другого ступеня від Львівської обласної військової адміністрації за перемогу у другому обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фаху і передвищої освіти отримала Соломія Жук. За активну участь в організації цього конкурсу отримали подяки заступник директора коледжу із навчальної роботи Роман Венгер, заступниця директора з виховної роботи Анна Жукова, голови циклових комісій Оксана Макута, Ярослав Якубовський, Назар Санницький, заввідділенням Руслан Семчук, а також викладачі Софія Стельмах, Оксана Піскорська, Мар’яна Кілович, Галина Марчишин та Ірина Онищук.

Відповідні сертифікати були вручені також учасникам XIV Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Сучасні транспортні технології» Роману Венгеру, Анні Жуковій, Ярославу Якубовському, Володимиру Яворському, Руслану Семчуку та Володимиру Прокуді. Сертифікат учасника конференції отримав і Іван Груник.

Подяку за багаторічну сумлінну працю, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління Іван Степанович вручив своїй заступниці Анні Жуковій.

У своїй звітній доповіді Іван Груник розповів про досягнення, проблеми та плани коледжу. Рік, що минає, став для закладу багато у чому переламним, відкрилися нові перспективи, які реалізуватимуться вже у 2023 році.

А на завершення Іван Степанович колоритно привітав присутніх із прийдешніми новорічними та різдвяними святами та подякував за сумлінну працю.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора
42 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Коментарі


bottom of page