top of page

Навчальний рік був складним, але успішним

Двадцять восьмого червня відбулося засідання педагогічної ради ЛФКТІ НУ ЛП за підсумками навчального року 2022-2023. На порядку денному були такі питання: підсумки роботи ЛФКТІ НУ ЛП у 2022-2023 навчальному році (доповідач – в. о. директора коледжу Іван Груник); підсумки атестації викладачів за цей період та підготовка до аналогічної атестації у 2023-2024 навчальному році (викладачка та методистка коледжу Софія Стельмах); проведення виховних заходів у 2022-2023 навчальному році (заступниця директора коледжу з виховної роботи Оксана Вовк); організація вступної кампанії у 2023 році (відповідальна секретарка приймальної комісії Людмила Полозова).

Загалом, захід пройшов у доброзичливій та діловій обстановці, адже за звітний період у коледжі відбулося багато позитивних змін. І це дозволяє із впевненістю дивитись у майбутнє. За активну профорієнтаційну роботу Іван Груник вручив грамоти Любові Дудчак, Ярославу Якубовському та Оксані Коваль. А також за успішну атестацію отримали атестаційні листи викладачі Оксана Піскорська, Юрій Гримак, Оксана Гладун, Ірина Нурхаметова, Сергій Сенько та в. о. директора коледжу Іван Груник.

Протягом року у коледжі було проведено багато цікавих та змістовних заходів, про що йшлося у презентації Оксани Вовк. Значну роботу було проведено і у рамках підготовки до вступної кампанії, тож є підстави сподіватися, що пройде вона успішно.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора

51 перегляд

Comments


bottom of page