top of page

Козацька слава – невмируща…

Серед численних феноменів, народжених Україною, козацтво – один з найвідоміших. У ньому втілився волелюбний дух нашого народу та готовність рішуче боротися за свої права. Саме козацький дух спонукає багатьох українців ставати добровольцями, коли ворог приходить з війною… З нагоди відзначення 14 березня Дня українського добровольця, у ЛФКТІ НУ ЛП завітали сучасні козаки, які продемонстрували ще один феномен нашого народу – бойовий гопак.

Про історію заснування цього свята, а також бойового гопака, відродженого у 1987 році Володимиром Пилатом, і ще один винахід козацтва – герць – розповіла заступниця директора коледжу Оксана Вовк. Її слова доповнив в. о. керівника школи бойового гопака під назвою «Вовк» Марко Паньків, розповівши про особливості цього бойового мистецтва. Цікаво, що засновник цієї школи зараз перебуває на фронті, куди пішов добровольцем, як справжній козак!

І найбільші емоції у глядачів викликали показові виступи представників школи бойового гопака «Вовк». Серед них був і другокурсник нашого коледжу Олег Хілярський, який вже багато років займається цим мистецтвом. Спортсмени продемонстрували чудову техніку бою зі зброєю і голіруч. А вдячні глядачі були щедрими на аплодисменти!


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора41 перегляд

Comments


bottom of page