top of page

«З журбою радість обнялась…»

Поетичні слова Олександра Олеся якнайкраще характеризують те, що відбувалося у ЛФКТІ НУ ЛП 29 серпня. У День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в коледжі було проведено педраду.

На педраді розглянули 6 питань, які стосувалися особливостей організації освітнього процесу під час дії воєнного стану, затвердження графіка навчального процесу та річного плану роботи коледжу на 2023/24 роки. А також розглядали проміжний звіт про роботу приймальної комісії, переведення студентів з місць, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб на місця держзамовлення, затвердження положення про організацію освітнього процесу у коледжі, положення про атестацію педагогічних працівників та положення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти. І останнє питання – різне.

Розпочав педраду в. о. директора коледжу Іван Груник інформацією, яку присутні сприйняли аплодисментами. Чотирнадцятого серпня 2023 року Господарський суд у Львівській області ухвалив відмовити у задоволенні позову Львівської міськради щодо виселення ВСП ЛФКТІ НУ ЛП з будинку на вул. Снопківська, 47.

Загальну думку щодо цього висловила голова циклової комісії Оксана Макута, зацитувавши поета Олександра Олеся, мовляв, сьогодні такий день, коли «з журбою радість обнялась». Адже ми згадували наших загиблих випускників та викладача, і тут раптом така радісна новина, за яку ми довго і тяжко боролися…

І ця звістка стала своєрідним камертоном, який задав загальний тон усій педраді.

Іван Груник також подякував усім за проведення вступної кампанії і поділився планами стосовно діяльності коледжу. Зокрема, сказав про запровадження у листопаді підготовчих курсів для вступної кампанії 2024 року, електронні журнали, проведення урочистої академії для посвячення у студенти першокурсників та початок навчання з 4 вересня. А також про гарантування безпеки студентів та підготовку укриттів. Цього літа було багато зроблено і з підготовки гуртожитків для проживання студентів.

Розглянувши усі питання, педрада також відреагувала на нещодавнє оголошення Національним університетом «Львівська політехніка» конкурсу на заміщення посади директора нашого коледжу. Присутні одностайно проголосували за кандидатуру Івана Груника.


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора


32 перегляди

留言


bottom of page