top of page

Золота пора – студентська

Оновлено: 21 лист. 2023 р.

Сімнадцятого листопада у Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури НУ «Львівська політехніка» відзначали Міжнародний день студентів. Хоча історія виникнення цього свята була трагічною – восени 1939 року німецькі нацисти розгорнули терор проти студентів Чехословаччини – у наші дні День студентів став святом молодості, життєвого оптимізму та великих звершень. Адже саме безкомпромісне та рішуче студентство завжди в усіх країнах було активною силою, яка ініціювала революційні зміни.

У цей день у коледжі відбувалося кілька заходів – це і завершення тижня відділення «Управління процесами перевезень», і день студентського самоврядування, і урочисте святкування Міжнародного дня студентів. Тож тимчасовій адміністрації коледжу на чолі з в. о. директора Ольгою Тимчишин (студенткою групи 2Р-104) турбот вистачало. Але вони дали собі раду!

У рамках студентського самоврядування, студенти спробували себе в ролі викладачів. На одному з таких занять – уроці зарубіжної літератури (викладач Оксана Вовк) у групі 1Т-91, який проводила студентка Ганна Подобівська, побував директор коледжу Іван Груник.

Справжнім святом гумору та пісень стало урочисте святкування Міжнародного дня студентів, який провели студенти відділення «Управління процесами перевезень». Захід традиційно розпочався з виконання Гімну України та хвилини мовчання у пам’ять загиблих за нашу свободу та незалежність. До присутніх звернувся директор коледжу Іван Груник. Він наголосив, що навчання – перший крок становлення студентів, як фахівців і національної еліти. І важливо, що вони обрали відповідну професію та один із найкращих навчальних закладів. Іван Степанович згадав свої студентські роки і підсумував, що колишніх студентів не буває. Він побажав присутнім натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення юнацьких мрій і життєвих планів. До студентів також звернулися заступниця директора коледжу з виховної роботи Оксана Вовк та завідувачка відділенням «Управління процесами перевезень» Галина Сліпецька. Низка студентів отримала нагороди. Виступи юних акторів-аматорів рясніли дотепними жартами. Наприклад, вони запропонували, щоб під час сесії викладачі писали в екзаменаційних білетах не питання, а відповіді, на які студенти мали б формулювати запитання. Загалом, було багато аплодисментів та сміху. На завершення усіх присутніх пригостили цукерками. Дуже сподобався і торт «Спартак», виготовлений Ольгою Комарою, мамою студентки групи 2Р-104 Анастасії Комари. Тож свято вдалося, дякуємо усім причетним!


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора та організаторів заходу

37 переглядів

Comments


bottom of page