top of page

Звітували викладачі

Місяць тому у ЛФКТІ НУ ЛП відбулася атестація першого рівня шістьох викладачів. Атестаційна комісія І рівня заслухала звіти Оксани Піскорської, Юрія Гримака, Оксани Гладун, Ірини Нурхаметової, Сергія Сенька та Івана Груника.

Викладачі представили звіти про свою роботу за міжатестаційний період, оформлені у вигляді портфоліо. Серед іншого, їхня діяльність полягала в удосконаленні свого професійного рівня, участі у конференціях, а також залученні студентів до пошукової та дослідницької роботи.

А днями відбувся завершальний етап атестації педагогічних працівників коледжу. Атестаційна комісія ІІІ рівня департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації одноголосно задовольнила клопотання про підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» викладачів Оксани Гладун, Ірини Нурхаметової та Сергія Сенька. Також присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» в. о. директора коледжу та викладачеві спецдисципліни «Управлінська діяльність» Іванові Грунику.

Тож вітаємо колег із успіхом!


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото Оксани ВОВК


33 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page