top of page

Залізничник, який став Воїном

У віці Ісуса Христа загинув наш Захисник і випускник ЛФКТІ НУ ЛП Назар Пікулицький. Сьогодні, 18 квітня, Львів прощатиметься з Героєм. Чин похорону відбудеться о 12.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а о 12.30 год. – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Марсовому полі Личаківського кладовища.

Назар Пікулицький народився 4 травня 1989 року, а загинув – 12 квітня 2023-го. Він навчався у Середній загальноосвітній школі №1 Львова. Закінчив наш коледж за спеціальністю «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті». Викладачі запам’ятали його як щирого, життєрадісного, товариського та сумлінного студента, який завжди приходив на допомогу. Мав багато друзів.

Після навчання Назар недовго працював на станції Клепарів. А у 2014-2015 роках захищав Україну у складі 17-ї окремої танкової бригади ЗСУ. За особисту мужність був нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» та нагрудним знаком «Учасник АТО». Потім працював у транспортній сфері.

Із початком повномасштабного російського вторгнення Назар пішов до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. За сумлінність та героїзм був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».

У Назара Пікулицького залишилися дружина, двоє доньок, батьки та сестра.

Вічна пам’ять Герою!..


Ігор ПАРФЕНЮК179 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page