top of page

До коледжу завітала коляда

Оновлено: 10 бер. 2023 р.

Десятого січня у Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури НУ "Львівська політехніка" висадився творчий десант у складі дзвінкоголосих дівчат. Народний дівочий хор «Ліра» Львівського національного університету, під керівництвом Оксани Мельничук, привіз програму колядок. А ще – яскраві емоції та гарний настрій, якими щедро поділився із колективом коледжу.

Дівчата не тільки надихають чудовими піснями, які у наш час особливо цінні, але й збирають кошти для потреб першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна ЗСУ. І вдалося зібрати вже значну суму. Долучилися до цієї акції і працівники коледжу.

До речі, за інформацією з Вікіпедії, це військове з’єднання створене 4 березня 2022 року і його родзинкою, серед іншого, є те, що, крім українців, тут воюють і громадяни ще 19 країн, а саме: Австралії, Білорусі, Великобританії, Грузії, Еквадору, Ірландії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Румунії, США, Тайваню, Фінляндії, Франції, Чехії, Швеції та Японії.

Від імені вдячних слухачів висловив подяку співочим гостям в. о. директора ЛФКТІ НУ "Львівська політехніка" Іван Груник, запрошуючи приходити ще. Закінчився імпровізований концерт у холі коледжу спільним виконанням колядки, яка, здавалося, ще довго відлунювала у коридорах, даруючи надію на краще...


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора29 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page