Груник І. С.: Найважливішим завданням коледжу є створення умов для формування гармонійно розвиненої особистості з активною громадянською позицією
- ЛФКТІ
- 26 бер.
- Читати 2 хв
Нещодавно у Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури НУ “Львівська політехніка” на зборах трудового колективу заслухали директора коледжу Груника Івана Степановича про виконання умов Колективного договору та завдань “Стратегії розвитку ЛФКТІ НУ “ЛП” на 2024 - 2028 роки” і звіт голови профспілкової організації Марчишин Галини Михайлівни.
Насамперед Іван Степанович зазначив, що стратегія розвитку коледжу спрямована на покращення якості освіти, підвищення конкурентоспроможності випускників, розвиток матеріально-технічної бази та створення комфортного освітнього середовища. Упродовж звітного періоду було реалізовано низку заходів, що сприяли досягненню визначених цілей:
- Відкрито нову освітньо-професійну програму “Митна справа у транспортній галузі”, а також 12 робітничих спеціальностей.
- Оновлено освітні та освітньо-професійні програми, навчально-методичну документацію зі спеціальностей відповідно до транспортної галузі.
- Впроваджено інтерактивні методи навчання та використання цифрових технологій.
- Посилена співпраця з роботодавцями для практичної підготовки студентів.
- Налагоджена чітка багатоступенева система профорієнтаційної діяльності коледжу через мережу закладів освіти та відділи освіти територіальних громад.
- Систематично проводяться Дні професійного консультування, зокрема через систему соціальних мереж.
- Виконано ремонт навчальних аудиторій, частково - гуртожитків.
- Оснащено новими комп’ютерами та мультимедійними засобами навчальні кабінети.
За цей період організовано тісну наукову співпрацю з Національним університетом “Львівська політехніка”, збільшилася участь студентів і викладачів у науково-практичних конференціях з іншими закладами фахової передвищої та вищої освіти України.
У коледжі систематично організовуються культурні, спортивні та наукові заходи як для студентів, так і для викладачів.
Завдяки системному підходу до реалізації стратегії розвитку коледжу вдалося досягти суттєвих покращень в освітньому процесі, зміцнити матеріальну базу. У подальшій роботі планується зосередитися на цифровізації освіти, розширенні можливостей дуальної освіти та розвитку дослідницької діяльності студентів і викладачів.
Голова профспілки Марчишин Галина Михайлівна детально прозвітувала про виконання умов Колективного договору між адміністрацією коледжу та профспілкою за 2024 рік.
У своїй доповіді Галина Михайлівна зазначила, що своєчасно виплачувалася заробітна плата, дотримувалися норми оплати праці та нарахування доплат, премій, виплат до ювілейних дат; усі працівники мали щорічні відпустки згідно із законодавством та колективним договором. Особливу увагу адміністрація коледжу приділяла виконанням заходів із безпеки та охорони праці.
Голова профспілки зауважила, що відбуваються регулярні зустрічі адміністрації з представниками профспілки, аналіз дотримання всіх пунктів договору.
Колективний договір – це важливий документ, що регулює трудові відносини між адміністрацією закладу освіти та працівниками, яких представляє профспілка. Його виконання є ключовим для забезпечення соціального захисту працівників та належних умов праці.
Коледж продовжує впевнено рухатися вперед, створюючи якісне освітнє середовище для майбутніх професіоналів!


