top of page
  • parfenyuklz63

Вшановуємо пам’ять, гартуємо козацький дух…

Першого жовтня українці відзначають 6 свят. Серед них День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників і захисниць України. Напередодні та з нагоди цих свят, у Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка» відбувся урочистий захід.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які віддали своє життя за незалежність України. У вітальному слові до учасників заходу в. о. директора коледжу Іван Груник зробив екскурс в історію. Зокрема, він нагадав, що образ Покрови Пресвятої Богородиці завжди супроводжував та захищав і козаків, і воїнів УПА у їхніх звитягах. І особливо важливу роль Покрова Пресвятої Богородиці відіграє зараз, коли наші захисники та захисниці воюють з підступною московською ордою. Тому на честь Покрови в Україні збудовано багато церков, а наші незламні воїни ціною власного життя відстоюють право незалежної України відродитися наче фенікс з попелу.

Шана до захисників України та рішучість продовжувати їхню справу були провідними темами виступів студентів коледжу. І вірші, і пісні, і бойовий гопак – усе було майстерно виконано і викликало резонанс у глядачів. Вкотре спадало на думку, що козацькому роду нема переводу і перемогти нас не вдасться жодному ворогу!..


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора19 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page