top of page

Вагоме поповнення залізничної родини

Четвертого липня у ЛФКТІ НУ ЛП відбулося урочисте вручення дипломів фахового молодшого бакалавра та молодшого спеціаліста випускникам денної форми навчання, які оволодівали спеціальностями "Тяговий рухомий склад" та "Електропостачання залізниць". З цією знаменною подією дев’яносто одного випускника груп 4Т-80, 4Т-81 і 4Т-84 привітали в. о. директора коледжу Іван Груник, завідувач відділенням Руслан Семчук і кураторки цих груп Лілія Горошко-Яровик, Любов Дудчак та Ірина Нурхаметова.

Іван Груник, який сам колись вчився водити локомотиви, у вітальному слові побажав молодим колегам успішної реалізації набутих знань на підприємствах залізниці та рекомендував здобувати вищу освіту за обраним фахом в НУ «Львівська політехніка». А заввідділенням та кураторки груп побажали хлопцям щасливої долі, успішної кар’єри та не забувати рідний коледж, де їх завжди будуть раді бачити.

Юні локомотивники переглянули відео-ролик про свої студентські роки та аплодисментами вітали один одного з отриманням дипломів і дякували педагогам. А на завершення зробили колективні фото, які з кожним роком сприйматимуть по-іншому, пригадуючи незабутній період у житті. Тож хай воно буде довгим і щасливим!..


Ігор ПАРФЕНЮК

Фото автора
32 перегляди

Comentários


bottom of page