Бібліотека є структурним підрозділом коледжу, який здійснює інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу.
Фонд бібліотеки нараховує близько 53000 книг, обслуговуються 1500 користувачів, для яких обладнана комфортна читальна зала на 40 місць. В читальній залі студенти мають можливість спільно опрацювати новий теоретичний матеріал, використовуючи забезпечення бібліотеки, а також підготуватися до занять. На базі бібліотеки постійно проводяться:

- відкриті лекції («Правова відповідальність осіб, що не досягли повноліття», «Історія формування і розвитку конституції України» та ін.);

- тематичні виставки («Андрей Шептицький – апостол української нації», «Закон про три колоски», «Небесна сотня – сучасні українські герої», «Іван Франко – геній українського народу», та ін.)

-  акції («Подаруй бібліотеці книгу»,  «Передплати газету для Сходу України»).

Показать больше

Пріоритетним напрямом роботи бібліотеки залишається популяризація літератури за допомогою книжкових виставок художньої та спеціалізованої літератури, нових надходжень, участі у підготовці та проведенні педагогічних читань, культурно-масової та виховної роботи коледжу.

Формується електронний бібліотечний фонд в базу якого вносяться: електронні підручники, посібники; навчальні та контрольні програми; комплексні контрольні роботи; конспекти лекцій; описи лабораторних та практичних робіт; методичні рекомендації з виконання курсових робіт; опорні конспекти.    

У майбутньому бібліотека  буде обладнана сучасною комп`ютерною технікою з виходом до мережі, користувачі будуть мають можливість працювати з електронною базою бібліотеки, яка складатиметься з навчально-методичного забезпечення коледжу, а також електронних посібників різної тематики.

Бібліотека

© 2016 ЛКТІ ДНУЗТ   Розробка сайту: Gilleraft

© 2016 ЛКТІ ДНУЗТ   Розробка сайту: Gilleraft

Rainman